Záznam webináře

Podívej se na webinář ještě jednou svým vlastním tempem!

Probuď se. Rozvíjej se. Pročisti se. Ukaž se.

Scott Schwenk

Stáhni si svůj pracovní list pro práci s dechem

Jestli chceš být na webinář správně naladěný, nezapomeň si vyplnit pracovní list, který jsme pro tebe přichystali. Najdeš v něm užitečné informace o tom, jak se na práci s dechem co nejlépe připravit.

Pokud sis svůj pracovní list ještě nestáhl, můžeš to udělat teď kliknutím na tlačítko pod textem a uložením souboru PDF:

Záznam webináře s českým dabingem

Záznam webináře s českými titulky

r

Důležité vyloučení odpovědnosti

Pokud máš jakékoli závažné zdravotní potíže, např. trpíš kardiovaskulárními problémy, vážným plicním onemocněním apod., před prováděním těchto cvičení se nejprve poraď se svým lékařem. Ačkoli aktivní práci s dechem je možné provozovat i během těhotenství, těhotným ženám doporučujeme, aby se nejdříve poradily se svou ošetřující osobou. Pokud se rozhodneš se práci s dechem věnovat během těhotenství, doporučujeme ti neležet na zádech, ale raději na boku, a vložit si mezi nohy polštář.

Kompletní online kurz

Všichni společně začínáme 15. dubna 2024!

Chtěli bychom ti dát příležitost, abys mohl svou dechovou praxi prohloubit a v následujících týdnech se ponořit do intenzivního transformačního procesu. Půjdeš krok za krokem, čím dál hlouběji... a postupně budeš uvolňovat emoční blokády, z nichž některé vznikly už ve tvém dětství.

Nejlepší na tom je, že za cenu jednoho kurzu získáš exkluzivní přístup hned ke dvěma: k 5dílnému kurzu Extatické dýchání a 7dílnému kurzu Neomezená radost!

Už se na tuto objevnou cestu moc těšíme a srdečně tě zveme, aby ses k nám na ní připojil!