Bezplatný webinář

Zážitek hlubší než 30 let terapie.

účastník práce s dechem

Klíč ke svobodě

Na tomto webináři se naučíš speciální dechové techniky, díky kterým se budeš moci osvobodit od hluboko usazených emočních blokád. Uvolnění tohoto omezujícího napětí v tobě spustí očistné a povzbuzující procesy. Vítej ve svém novém, skutečném životě!

Laskavá společnost

V tomto zcela bezplatném webináři získáš podrobný návod, jak se svým dechem pracovat. Společně se náležitě psychicky i fyzicky připravíme, a pak tě zkušený učitel Scott Schwenk provede tvým vlastním prožitkem práce s dechem. Na závěr budeš mít prostor svou zkušenost vstřebat během meditace. Nastal čas, abys přijal své pravé já!

Nyní zcela zdarma: Tvá lekce práce s dechem

Osvobozující a mocnou zkušenost práce s dechem je nejlepší zažít na vlastní kůži. Zarezervuj si tedy jeden z volných termínů webináře a vykroč na svou cestu do skutečně svobodného života! Během lekce budeš ve stavu relaxace, takže si webinář naplánuj na dobu, kdy tě nebude nikdo rušit a kdy se budeš nacházet v bezpečném, tichém prostředí.

Tajemná síla dechu

V našem moderním světě nám teprve začíná pomalu docházet, jaký vliv má dech na naše zdraví, mysl i tělo. Většinu času dýcháme nevědomě. Moc vědomého dýchání je v mnoha tradicích známá již tisíce let… a přináší neuvěřitelné výsledky!  

Co od této lekce práce s dechem očekávat

Vydej se vstříc prožitku, který tvůj život naplní lehkostí a svobodou.

Přípravné materiály

Hned po registraci obdržíš pracovní sešit pro přípravu na práci s dechem, který ti pomůže se na tento zážitek co nejlépe nachystat. Navíc po této lekci získáš doprovodný pracovní sešit, který tě na této cestě dovede ještě dál!

Přesný návod

Scott Schwenk ti podrobně vysvětlí, co od práce s dechem můžeš čekat, jak s ní zacházet a co tě čeká po lekci! Tento návod je sestaven tak, aby ti pomohl se do dechové praxe zcela ponořit.

Transformace

Dechová a meditační transformační cvičení, která si během webináře vyzkoušíš, začnou částečně rozpouštět dlouhodobé blokády uložené ve tvém nervovém systému. Když se tyto blokády uvolní, místo nich se vynoří nový pocit přítomnosti, svobody a vitality.

Scott Schwenk

Scott Schwenk je praktik a vizionář, který už přes 25 let urychluje vnitřní růst a rozvoj vůdcovských schopností jednotlivců, ve vztazích, větších skupinách a organizacích. Jeho práce a učení v sobě spojuje klid, nečekanou expanzi, smích, objevování a silné, realizovatelné vhledy, které vedou k dynamické svobodě uvnitř a úspěšnému životu navenek.

Scott se narodil obdařen silnou empatií a jasnoslyšením (intuitivním sluchem) a na každém kroku hledal porozumění a svobodu. Když mu bylo kolem 25 let, několik let žil a studoval v hinduisticko-tantrickém klášteře a od té doby absolvoval několik vůdcovských tréninků, vzdělával se v tantrické meditaci a filozofii a védských rituálech. Na základě těchto zkušeností se Scott věnuje rozsáhlé koučovací práci a vede klienty k Probuzení, Růstu, Pročištění a Projevení sebe sama.